Kontakt

Zapraszamy do naszego warszawskiego biura w godzinach od 10:00 do 16:00. Czynne od poniedziałku do piątku, nieczynne w soboty, niedziele i święta.
Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy o zmianach w harmonogramie pracy biura:
Od 13 marca nasze biuro będzie zamknięte dla Klientów przychodzących, będziemy odpowiadać na maile i telefony. Vouchery Japan Rail Pass będą wysyłane na bieżąco. W sprawie nagłych zamówień z koniecznością odbioru osobistego prosimy o kontakt z mailowy lub telefoniczny z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem, w celu ustalenia szczegółów.

Zespół H.I.S. Poland

 
H.I.S. POLAND Sp. z o.o.
Al. Solidarności 95/99 m. 39,
00-144 Warszawa, Polska
Telefon: +48 22 827 0118
E-mail: info-waw@his-world.com

lub poprzez formularz kontaktowy.

Dla Agentów

Jak trafić do naszego biura?
1. Po wyjściu ze stacji metra Ratusz Arsenał należy iść w kierunku przeciwnym do Starego Miasta. Po Państwa prawej stronie powinna być widoczna wieża kościoła Ewangelicko-
Reformowanego.
 
​2. Następnie miną Państwo dwa kamienne pomniki upamiętniające miejsca rozstrzelań z 1943 roku oraz Teatr Kamienica i stary tramwaj widoczne na poniższym zdjęciu.
​​​​

3.Po przejściu na drugą stronę ulicy Orlej, powinni Państwo zauważyć po lewej stronie wejście na łącznik pod adresem
Al. Solidarności 95/99.
 
4. Prosimy przejść łącznikiem na podwórze. Klatka schodowa prowadząca do naszego biura znajduje się po lewej stronie (klatka nr. II). Prosimy wybrać na domofonie numer 39. Biuro mieści się na 2. piętrze.

 

Formularz kontaktowy

Imię (wymagane)

Adres mailowy (wymagane)

Temat

Wiadomość

Klauzula Informacyjna dla formularza kontaktowego

Mapa