Polecamy EUROPA - Nowość w ofercie H.I.S. Poland

Z wielką przyjemnością informujemy o poszerzeniu oferty H.I.S. Poland o hotele i transfery na terenie Europy. Aby dowiedzieć się więcej o dostępnych usługach prosimy o kontakt.

 


GRECJA


Ojczyzna Zeusa i Ateny, położona nad morzem Egejskim kolebka europejskiej cywilizacji - Grecja. Poznaj historię odkrywając ruiny starożytnych budowli, posmakuj doskonałej lokalnej kuchni i odpocznij na jednej z przepięknych plaż.
Chcesz na własne oczy zobaczyć gaje cytrusowe i plantacje winorośli? Dowiedzieć się jak smakuje prawdziwa feta? Spróbować swoich sił w zorbie?
Nasi konsultanci pomogą stworzyć plan, który pozwoli na przeżycie niezapomnianych wakacji w pełnym słońcu!  

 


WŁOCHY


Położone nad morzem Śródziemnym Włochy są kochane przez podróżników z całego świata. Zabytkowe budowle, tętniące życiem miasteczka i zapierające dech w piersiach krajobrazy, to właśnie Italia. Chcesz poznać różnicę między pizzą neapolitańską a rzymską? Może pragniesz zobaczyć z bliska krater Etny? Marzysz o spędzeniu wakacji jak z włoskiego filmu?
Skontaktuj się z nami, przedstawimy plany podróży, które pozwolą cieszyć się atrakcjami Włoch o każdej porze roku!

 

HISZPANIA


Położona na półwyspie Iberyjskim gorąca Hiszpania to kraj od wieków będący miejscem spotkań wielu kultur. Zachwyca zróżnicowaną kuchnią, efektownymi festiwalami i znanymi na całym świecie perłami architektury.
Pragniesz zobaczyć największe dzieła Picassa lub mecz na Santiago Bernabéu? Spróbować autentycznych tapas? A może twoim marzeniem jest lekcja flamenco? Stworzymy plan podróży, który pozwoli na więcej niż tylko zobaczcie Hiszpanii, na doświadczenie jej wszystkimi zmysłami!