WiFi Formularz 3+

Warunki
  • Ubezpieczenie obejmuje zgubienie lub uszkodzenie routera. W przypadku zabrania do Polski urządzenia Użytkownik zostanie obciążony kosztami w wysokości 1200 PLN. Ze względu na brak możliwości wysyłania urządzeń z bateriami do Japonii, nie ma możliwości zwrotu urządzenia z Polski. Zgubienie lub uszkodzenie jednego z elementów zestawu (pokrowiec, kabel, ładowarka) wiąże się z dodatkową opłatą 50 PLN/element.
  • Do WiFi można podłączyć do 9 urządzeń, ale połaczenie będzie dużo wolniejsze!
  • Anulowanie rezerwacji na 5 dni roboczych przed pierwszym dniem korzystania z WiFi wiąże się ze zwotem kosztu pomniejszonego o 60% oraz koszt wysyłki. W przypadku anulowania na 4 dni robocze przed pierwszym dniem użytkowania nie ma możliwości otrzymania zwrotu kosztów.
  • Po przekroczeniu limitu dostęp do Internetu zostanie odcięty.
  • WiFi musi zostać zwrócone w wyznaczonym terminie na wybranym lotnisku. Nie ma możliwości wprowadzenia zmian po opłaceniu zamówienia. Każdy dzień opóżnienia wiąże się z dodatkową opłatą 650 JPY (uiszczaną na miejscu przy zwrocie).

Polityka Prywatności - Privacy Notice

Formularz zamówieniowy

Temat
WiFi w Japonii 3+

Imię i nazwisko (wymagane)
Prosimy o podanie imienia i nazwiska zgodnie z zapisem w paszporcie (z uwzględnieniem polskich znaków oraz drugiego imienia).

Adres email (wymagane)

Dane do faktury:
Numer telefonu:

Daty użytkowania
Od:
Do:
Ilość dni:

Odbiór urządzenia:
Zwrot urządzenia:

Uwagi

Prosimy o zapoznanie się z warunkami korzystania z WiFi i akceptację: