Ubezpieczenia Japonia

Ubezpieczenia Japonia i cały świat

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu sprzedaży ubezpieczeń turystycznych obowiązujących w Japonii i na całym świecie!

Dzięki współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Europa możemy zaoferować Państwu szeroki wybór ubezpieczeń, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort w podróży. Możliwość rozszerzenia polisy pozwala na dostosowanie jej do potrzeb Klienta. Koszty leczenia w Japonii są bardzo wysokie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 Aby wykupić ubezpieczenie lub sprawdzić koszt i szczegóły oferty, prosimy o przejście do systemu online poprzez kliknięcie na logo TU Europy poniżej.
Ubezpieczenia Japonia
KUP UBEZPIECZENIE

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa współpracuje już z ponad 1000. biur podróży, oferując zarówno ubezpieczenia grupowe, jak i indywidualne. Udziela gwarancji ubezpieczeniowych wiodącym tour operatorom. Ofertę ubezpieczeń turystycznych Europy na tle rynku wyróżnia szeroka gama dodatkowych opcji, które Klient może wybrać w zależności od własnych potrzeb. Propozycje ubezpieczeniowe Europy charakteryzują się brakiem zwyżek za wiek, jednakową składką dla wszystkich stref świata, jak też bezgotówkowym rozliczaniem kosztów leczenia oraz brakiem udziału własnego Klienta w kosztach leczenia.

Instrukcja - Jak zamówić ubezpieczenie?