Popołudniowy spacer po Osace

  • Osaka
  • Pół dnia
  • Zwiedzanie

Zwiedź Zamek Osaka zbudowany w 1583 roku. Wewnątrz odnowionego zamku znajduje się wystawa przedstawiająca życie w dawnej Osace. Następnie po spacerze do portu uczestnicy wejdą na pokład Aqua Linera i wyruszą w godzinny rejs wokół Nakanoshimy.

Wycieczka odbywa się w dniach od 7 stycznia do 27 grudnia (z wyjątkiem 4 stycznia i 18 lutego), we wtorki, czwartki, soboty i niedziele.

Dorośli: od 419 PLN

Dzieci w wieku 6-11 lat: od 396 PLN

Dzieci w wieku 0-5 lat: 0 PLN

Wyjazd o 12:40

Czas trwania: 4 h

Posiłek:

Przewodnik: -

Minimalna/maksymalna liczba uczestników: 2-20

Transfer: spacer/pociąg/rejs

Operator wycieczki: JTB SUNRISE

1. Wycieczka korzysta z komunikacji miejskiej, bez rezerwacji miejsc. W związku z tym niestety nie możemy zagwarantować miejsc siedzących.

2. Podczas wycieczki pokonuje się około 3 kilometry pieszo. Bardzo prosimy o wybranie wygodnego obuwia i odzieży.

3. Wycieczka kończy się na stacji Osaka.

4. Możliwa jest przesiadka na stacji Osakajokoen zamiast stacji Temmabashi w drodze do Zamku Osaka.

5. W przypadku złych warunków pogodowych rejs Aqua Linerem może zostac odwołany. Wycieczka w takim przypadku uda się do Muzeum Historii w Osace. Jeśli rejs zostanie odwołany we wtorek, kiedy muzeum jest nieczynne, Uczestnicy otrzymają zwrot kosztów rejsu.

6. Jeśli 5 dni przed rozpoczęciem nie zostanie zgromadzona minimalna liczba Uczestników, wycieczka zostanie odwołana.

12:40 - wycieczka wyrusza pieszo spod Hotelu Granvia Osaka do Zamku Osaka. Prosimy o przybycie przynajmniej 10 minut wcześniej.

Rejs Aqua Linerem - Uczestnicy będą mogli podziwiać widok na Zamek Osaka, Twin Towers, Ratusz na wyspie Nakanoshima i inne. Po rejsie Uczestnicy wyruszą pociągiem na stację Osaka. Wycieczka kończy się na stacji Osaka.

3-8 dni przed wycieczką: 40%

2 dni przed wycieczką: 50%

1 dzień przed wycieczką: 100%

 

Zasady odwoływania rezerwacji

1) Jeśli Uczestnik odwołuje rezerwacje z powodów osobistych, obowiązują wyżej wymienione koszta. Odwołanie rezerwacji przez jednego Uczestnika wpłynie na koszt wycieczki pozostałych Uczestników.

2) W przypadku nie dokonania płatności w terminie przez Uczestnika, w następnym dniu nastąpi anulowanie rezerwacji i będą obowiązywały koszta odwołania rezerwacji. .

3) Jeśli Uczestnik zmieni datę wyjazdu, transport lub nocleg, zostanie to potraktowane jako odwołanie rezerwacji i będą obowiązywały wyżej wymienione koszta.

Czas odwoływania rezerwacji będzie rozliczany zgodnie z czasem japońskim.