Całodzienny spacer po Osace

  • Osaka
  • 1 dzień
  • Zwiedzanie

Uczestnicy pojadą autobusem do Podniebnego Ogrodu z Obserwatorium znajdującego się na szczycie Umeda Sky Building i będą mogli podziwiać niesamowity widok na panoramę Osaki. Następnie odwiedzą Zamek Osaka zbudowany w 1583 roku. Wewnątrz odnowionego zamku znajduje się wystawa przedstawiająca życie w dawnej Osace. Następnie po spacerze do portu uczestnicy wejdą na pokład Aqua Linera i wyruszą w godzinny rejs wokół Nakanoshimy.

Wycieczka odbywa się w dniach od 7 stycznia do 27 grudnia (z wyjątkiem 4 stycznia i 18 lutego), we wtorki, czwartki, soboty i niedziele.

Dorośli: 600 PLN

Dzieci w wieku 6-11 lat: 587 PLN

Dzieci w wieku 0-5 lat: 0 PLN

Wycieczka startuje z Hotelu Granvia Osaka, o 10:00

Czas trwania: 6h

Język: angielski

Posiłek: lunch

Przewodnik: tak

Minimalna/maksymalna liczba uczestników: 2-20

Transfer: spacer

Operator wycieczki:  JTB

Minimum Uczestników to 2 osoby. Jeśli ta liczba nie zostanie osiągnięta wycieczka może zostać odwołana.

1. Wycieczka korzysta z komunikacji miejskiej, bez rezerwacji miejsc. W związku z tym niestety nie możemy zagwarantować miejsc siedzących.

2. Podczas wycieczki pokonuje się około 6 kilometrów pieszo. Bardzo prosimy o wybranie wygodnego obuwia i odzieży.

3. Wycieczka kończy się na stacji Osaka.

4. Możliwa jest przesiadka na stacji Osakajokoen zamiast stacji Temmabashi w drodze do Zamku Osaka.

5. W przypadku złych warunków pogodowych rejs Aqua Linerem może zostac odwołany. Wycieczka w takim przypadku uda się do Muzeum Historii w Osace. Jeśli rejs zostanie odwołany we wtorek, kiedy muzeum jest nieczynne, Uczestnicy otrzymają zwrot kosztów rejsu.

6. Jeśli 5 dni przed rozpoczęciem nie zostanie zgromadzona minimalna liczba Uczestników, wycieczka zostanie odwołana.

7. W przypadku chęci skorzystania z wegetariańskiego menu bardzo prosimy o informacje w momencie rezerwacji.

Uczestnicy wycieczki będą mogli oglądać panoramę na Osakę z Podniebnego Ogrodu z Obserwatorium znajdującego się na 40. piętrze Umeda Sky Building.
Następnie udadzą się na Zamek Osaka, słynący z wielkości i kamiennej budowy. W zamku można zobaczyć wiele przedmiotów należących kiedyś do Toyotomi Hideyoshiego, jednego z trzech zjednoczycieli Japonii i inicjatora budowy zamku. W zamku znajduje się również wystawa obrazująca życie w dawnej Osace.

Rejs Aqua Linerem – Uczestnicy będą mogli podziwiać widok na Zamek Osaka, Twin Towers, Ratusz na wyspie Nakanoshima i inne. Po rejsie Uczestnicy wyruszą pociągiem na stację Osaka (około godziny 16:00-16:30).

Wycieczka zawiera koszt przejazdów uwzględniony w planie, posiłek, opiekę certyfikowanego przewodnika/tłumacza oraz podatek.

1 dzień przed wycieczką: 100% kosztów wycieczki

2 dni przed wycieczką: 50% kosztów wycieczki

3-8 dni przed wycieczką: 40% kosztów wycieczki

 

Zasady odwoływania rezerwacji

1) Jeśli Uczestnik odwołuje rezerwacje z powodów osobistych, obowiązują wyżej wymienione koszta. Odwołanie rezerwacji przez jednego Uczestnika wpłynie na koszt wycieczki pozostałych Uczestników.

2) W przypadku nie dokonania płatności w terminie przez Uczestnika, w następnym dniu nastąpi anulowanie rezerwacji i będą obowiązywały koszta odwołania rezerwacji.

3) Jeśli Uczestnik zmieni datę wyjazdu, transport lub nocleg, zostanie to potraktowane jako odwołanie rezerwacji i będą obowiązywały wyżej wymienione koszta.

Czas odwoływania rezerwacji będzie rozliczany zgodnie z czasem japońskim.