1-dniowy spacer po Osace z Kioto

  • m_180539
  • Kioto
  • 1 dzień
  • Zwiedzanie

Zobacz Osakę, miasto słynące w zachodniej Japonii z kwitnącego handlu! Uczestnicy wycieczki będą mogli oglądać panoramę na Osakę z Podniebnego Ogrodu z Obserwatorium znajdującego się na 40. piętrze Umeda Sky Building.
Następnie udadzą się na Zamek Osaka, słynący z wielkości i kamiennej budowy.   W zamku znajduje się również muzeum. Na koniec proponujemy podziwianie widoku na Osakę ze statku!

Wycieczka odbywa się w dniach od 7 stycznia do 27 grudnia, we wtorki, czwartki, soboty i niedziele, z wyjątkiem 4 stycznia i 18 lutego.

Dorośli: od 674 PLN

Dzieci w wieku 6-11 lat: od 664 PLN

Dzieci w wieku 0-5 lat: 0 PLN

Wyjazd z Kioto, o 7:30-8:35

Czas trwania: 8 h

Język: angielski

Posiłek: wliczony

Przewodnik: angielskojęzyczny

Minimalna/maksymalna liczba Uczestników: 2-10

Transfer: spacer, pociąg, statek

Operator wycieczki: JTB

1. Wycieczkę będzie oprowadzał wykwalifikowany przewodnik, mówiący po angielsku.

2. Minimalna liczba Uczestników: 2

3. Uczestnicy wycieczki będą przemieszczać się pieszo, prosimy o zabranie wygodnych butów.

W 2016 roku wycieczka rozpoczyna się o 8:40 pod hotelem New Miyako.
Uczestnicy przemieszczą się pieszo do stacji Kioto, następnie udadzą się pociągiem (bez rezerwacji miejsc) do stacji Osaka (około 30 min). Ze względu na użycie publicznych środków transportu nie możemy zagwarantować miejsca siedzącego.

Uczestnicy udadzą się pieszo do Podniebnego Ogrodu z Obserwatorium (60 min). Z obserwatorium (170 m ponad miastem!) można zobaczyć panoramę na miasto Osaka, wyspę Awaji oraz górę Ikoma.

Następnie wycieczka zje lunch w hotelu Granvia Osaka (50 min)

Uczestnicy wyruszą ze stacji Higashi Umeda pociągiem do stacji Temmabashi Station (brak rezerwacji miejsc). Możliwa jest zmiana trasy wycieczki ze stacji Temmabashi na stację Osakajokoen.

Zwiedzanie Zamku Osaka (60 min)
Zamek Osaka słynie z wielkości i kamiennej budowy. W zamku można zobaczyć wiele przedmiotów należących kiedyś do Toyotomi Hideyoshiego, jednego z trzech zjednoczycieli Japonii i inicjatora budowy zamku. W zamku znajduje się również wystawa obrazująca życie w dawnej Osace.

Osaka Aqua Liner (60 min)
Uczestnicy będą mogli zrelaksować się w trakcie rejsu po rzece Okawa i podziwiać widok na Osakę.
*W przypadku złych warunków pogodowych rejs Aqua Linerem może zostac odwołany. Wycieczka w takim przypadku uda się do Muzeum Historii w Osace. Jeśli rejs zostanie odwołany we wtorek, kiedy muzeum jest nieczynne, Uczestnicy otrzymają zwrot kosztów rejsu.

Przejazd pociągiem ze stacji Osakajokoen do stacji Osaka (brak rezerwacji miejsc).

Powrót ze stacji Osaka do stacji Kioto pociągiem (brak rezerwacji miejsc)

17:00-17:30 - Wycieczka kończy się na stacji Kioto. Prosimy o powrót do hotelu we własnym zakresie.

1 dzień przed wycieczką: 100%

2 dni przed wycieczką: 50%

3-8 dni przed wycieczką: 40%


1) Jeśli Uczestnik odwołuje rezerwacje z powodów osobistych, obowiązują wyżej wymienione koszta. Odwołanie rezerwacji przez jednego Uczestnika wpłynie na koszt wycieczki pozostałych Uczestników.

2) W przypadku nie dokonania płatności w terminie przez Uczestnika, w następnym dniu nastąpi anulowanie rezerwacji i będą obowiązywały koszta odwołania rezerwacji. .

3) Jeśli Uczestnik zmieni datę wyjazdu, transport lub nocleg, zostanie to potraktowane jako odwołanie rezerwacji i będą obowiązywały wyżej wymienione koszta.

Czas odwoływania rezerwacji będzie rozliczany zgodnie z czasem japońskim.