Poranne Kioto z wyjazdem z Osaki

  • Kioto
  • Kioto
  • Osaka
  • Pół dnia
  • Zwiedzanie

Kioto jest miastem pełnym słynnych miejsc do zwiedzania. Znajdują się w nim miejsca wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, między innymi Zamek Nijo i Złoty Pawilon!

Wycieczka odbywa się w dniach od 5 stycznia do 30 grudnia, z wyjątkiem 21 lutego.


Dorośli: od 398 PLN

Dzieci w wieku 6-11 lat: od 373 PLN

Dzieci w wieku 0-5 lat: 0 PLN

Wyjazd z: Hotelu Granvia Osaka, o 7:00-7:30

Czas trwania: 6 h 45 min

Język: angielski

Przewodnik: -

Posiłek: wliczony

Minimalna/maksymalna liczba Uczestników: 1-20

Transfer: autobusy, pociągi

Operator wycieczki: JTB Sunrise

1. W soboty, niedzielę oraz święta państwowe Pałac Cesarski w Kioto jest zamknięty. Również w okresie przed i po publicznym otwarciu Pałacu na wiosnę i jesień, ze względu na Festiwal Aoi (14-17 maja), Nowy Rok oraz w święta związane z rodziną cesarską trasa wycieczki ulegnie zmianie. W te dni wycieczka odwiedzi inne atrakcje.

2. We wtorki (lub środy jeśli wtorek jest świętem państwowym) w styczniu, lipcu, sierpniu i grudniu, oraz w okres noworoczny zamek Nijo jest nieczynny. W tym wypadku wycieczka uda się do świątyni Ryoanji.

3. Przed wejściem do Pałacu Cesarskiego w Kioto Uczestnicy zostaną poproszeni o wypełnienie formularza oraz podanie imienia, nazwiska, narodowości, płci oraz wieku.

4. Grupy składające się z samych Japończyków i przekraczające 5 osób, nie mogą wejść do Pałacu Cesarskiego w Kioto. Prosimy o informacje w trakcie rezerwacji.

7:25 zbiórka przed hotelem Granvia Osaka ⇒ Stacja Osaka ⇒ przejazd pociągiem JR bez rezerwacji miejsc ⇒ Stacja Kioto ⇒ 8:45 Hotel Rihga Royal w Kioto ⇒ Zamek Nijo (50 min) ⇒ przejazd autokarem ⇒ Świątynia Kinkakuji (Złoty Pawilon, 45 min) ⇒ przejazd autokarem ⇒ Pałac Cesarski w Kioto (40 min) ⇒ Kyoto Station ⇒ powrót pociągiem JR, bez rezerwacji miejsc ⇒ 13:45~14:15 Stacja Osaka

8-3 dni przed wycieczką: 20%

2 dni przed wycieczką: 30%

1 dzień przed wycieczką: 100%

*Rezerwacje będą dokonywane następnego dnia roboczego.