1 dzień w Kioto z wyjazdem z Kioto

  • Kioto
  • 1 dzień
  • Zwiedzanie

Zapraszamy na wycieczkę po najsłynniejszych miejscach dawnej stolicy Japonii, Kioto!
Uczestnicy odwiedzą znane na całym świecie miejsca, świątynie, chramy i zamki. Między innymi: Zamek Nijo, Sanjusangendo, świątynia Kiyomizudera i inne.

Kioto było stolicą Japonii w latach 794-1868. Odwiedź Zamek Nijo, rezydencję siogunów z rodu Tokugawa, zobacz Złoty Pawilon i przespaceruj się po ogrodach Pałacu Cesarskiego w Kioto. Przyjrzyj się pracy japońskich rzemieślników w Centrum Rękodzielnictwa w Kioto. Zobacz Sanjusangendo, długi drewniany budynek, w którym znajduje się  1001 posągów Kannon. Na koniec zapraszamy do podziwiania widoku na Kioto ze świątyni Kiyomizudera.

Wycieczka odbywa się w dni od 5 stycznia do 30 grudnia, codziennie z wyjątkiem 21 lutego.


Dorośli: od 570 PLN

Dzieci w wieku 6-11 lat: od 505 PLN

Dzieci w wieku 0-5 lat: 0 PLN


Wyjazd z Kioto, o 8:45

Czas trwania: 9 h

Język: angielski

Posiłek: wliczony

Przewodnik: angielskojęzyczny

Minimalna/maksymalna liczba uczestników: 1-20

Transfer: autobus

Operator wycieczki: JTB Sunrise

We wtorki w styczniu, lipcu, sierpniu i grudniu lub w środy kiedy wtorek jest świętem, Zamek Nijo jest nieczynny. Wycieczka uda się wtedy do świątyni Ryoanji lub Daitokuji Daisen-in.

22 października podczas festiwalu Jidai Matsuri, Heian Jingu jest zamknięta dlatego wycieczka uda się do świątyni Chishakuin.

W soboty, niedzielę oraz święta państwowe Pałac Cesarski w Kioto jest zamknięty. Również w okresie przed i po publicznym otwarciu Pałacu na wiosnę i jesień, ze względu na Festiwal Aoi (14-17 maja), Nowy Rok oraz w święta związane z rodziną cesarską trasa wycieczki ulegnie zmianie. W te dni wycieczka odwiedzi Świątynie Nishi Honganji.

Wycieczka będzie przemieszczać się autobusem.

Zbiórka przy hotelu New Miyako 8:35 => Zamek Nijo => Świątynia Kinkakuji (Złoty Pawilon) => Pałac Cesarski w Kioto => Lunch (w stylu japońskim) => Świątynia Heian Jingu => Sanjusangendo => Kiyomizudera => koniec wycieczki

Istnieje możliwość odwiezienia Uczestników do hoteli.

Cena wycieczki zawiera lunch, koszty transportu i biletów uwzględnione w planie, opiekę wykwalifikowanego przewodnika-tłumacza oraz podatek.

9 dni przed wycieczką: 0%

8-3 dni przed wycieczką: 40%

2 dni przed wycieczką: 50%

1 dzień przed wycieczką: 100%

*Rezerwacje będą dokonywane następnego dnia roboczego.