Złota wycieczka – Góra Fuji

  • l_155431_m
  • l_101085_m

Oferta limitowana 

1-dniowa wycieczka po okolicy Góry Fuji wpisanej na listę UNESCO, z lunchem

Odwiedź główne atrakcje wpisane na listę światowego dziedzictwa w pobliżu Góry Fuji takie jak piąta stacja Góry Fuji, Oshino Hakkai, wodospady Shiraito i chram Fujisan Hongu Sengen Taisha. Wycieczka wraz z anglojęzycznym przewodnikiem zwiedzi okolice podnóża Góry Fuji, trudnodostępne dla samodzielnych podróżników.

Ciesz się widokiem na Górę Fuji z wielu różnych miejsc!

Dorośli: od 450 PLN

Dzieci 6-11 lat: od 400 PLN

Wyjazd z: Tokio

Miejsce wycieczki: Yamanashi, Góra Fuji

Czas trwania: około 11 h

Ilość osób na rezerwację: 1-20

Minimalna liczba Uczestników: 1

Przewodnik: Tak, anglojęzyczny

Zawiera: opiekę anglojęzycznego przewodnika, posiłek typu lunch box (bento)

 07:50 - 08:00

Zbiórka przy recepcji na 3 piętrze Keio Plaza Hotel Tokyo's Main Tower w Shinjuku.

Prosimy o przybycie na miejsce przed 7:50.

[Dojazd do hotelu) 5 min. pieszo ze stacji Shinjuku (zachodnie wyjście, linie JR i metro), 1 minuta pieszo ze stacji Tochomae (wyjście B1, linia Toei Oedo) http://www.keioplaza.com/map/index.html

Piąta stacja Góry Fuji (30 min.)

Autobus wjedzie na piątą stację trasą Subaru Line. Stacja znajduje się na wysokości 2300 metrów nad poziomem morza. Uczestnicy zobaczą zapierające dech w piersiach widoki znad chmur.

Oshino Hakkai  (40 min.)

Oshino Hakkai to osiem stawów w małej wiosce. Powstałe z topniejącego śniegu na przestrzeni lat źródła słyną z krystalicznie czystej wody.

 Na lunch zostanie podany lunch box (bento). Napoje nie są wliczone. Wersja wegetariańska posiłku dostępna na życzenie (prosimy o informację przy rezerwacji).

Wodospady Shiraito (40 min.)

Malowniczy wodospad o wysokości 20 m i szerokości 200 m jest bardzo popularną atrakcją. Woda w wodospadzie Shiraito pochodzi ze śniegu spływającego z Góry Fuji.

Czas spędzony przy wodospadach Shiraito i/lub chramie Fujisan Hongu Sengen Taisha może zostać skrócony w zależności od warunków drogowych. Plan może również ulec zmianom, alternatywne atrakcje to: Kitaguchi Hongu Fuji Sengen Shrine, rejs po jeziorze Kawaguchi. kolejka linowa nad jeziorem Kawaguchi, Muzeum Sztuki Itchiku Kubota itp. Zmiany tego typu nie będą przyczyną odwoływania wycieczki ani podstawą do zwrotów kosztów. Czas powrotu z wycieczki w przypadku zmian może ulec opóźnieniu (szacowane przybycie na stację Shinjuku to 20:00-21:00).

Chram Fujisan Hongu Sengen Taisha (20 min.)

Odwiedź główne chramy Sengen i Asama. Czci się w nich samą Górę Fuji.

Wycieczki odbywające się w listopadzie, grudniu i marcu mogą odwiedzić Kitaguchi Hongu Fuji Sengen Shrine zamiast Fujisan Hongu Sengen Taisha ze względu na wczesny zachód słońca. Nie będzie to podstawą do zwrotów.

18:30 - 19:30 W okolicy stacji Shinjuku (zachodnie wyjście)

Wycieczka kończy się po dotarciu na miejsce.

1. Prosimy o podanie danych kontaktowych wraz z planowanym miejscem noclegu na dzień przed wycieczką. Gdyby wycieczka została anulowana, zostaną Państwo poinformowani przez biuro podróży lub organizatora wycieczki.

2. Jeżeli grupa nie będzie mogła wjechać na piątą stację Góry Fuji przez lód na drogach Fuji Subaru Line lub drogi będą nieprzejezdne przez wypadek czy warunki pogodowe, wycieczka wjedzie na najwyższy możliwy punkt. Jeśli wycieczka pojedzie dalej niż na 1 stację, plan nie będzie zmieniany. W przypadku braku możliwości wjazdu na 1 stację lub kiedy droga będzie zablokowana, wycieczka uda się do Fuji Visitor Center.

Alternatywna trasa może być również ominięta ze względu na złe warunki drogowe.

3. Czas spędzony przy wodospadach Shiraito i/lub chramie Fujisan Hongu Sengen Taisha może zostać skrócony w zależności od warunków drogowych. Plan może również ulec zmianom, alternatywne atrakcje to: Kitaguchi Hongu Fuji Sengen Shrine, rejs po jeziorze Kawaguchi. kolejka linowa nad jeziorem Kawaguchi, Muzeum Sztuki Itchiku Kubota itp. Zmiany tego typu nie będą przyczyną odwoływania wycieczki ani podstawą do zwrotów kosztów. Czas powrotu z wycieczki w przypadku zmian może ulec opóźnieniu (szacowane przybycie na stację Shinjuku to 20:00-21:00).

4. Ze względu na warunki pogodowe, Góra Fuji może nie być widoczna. Nie będzie to przyczyną odwołania wycieczki ani podstawą do zwrotów.

5. Czas rozpoczęcia i zakończenia wycieczki, a także kolejność zwiedzania, mogą ulec zmianom ze względu na warunki drogowe oraz ilość turystów na miejscu. Nie będzie to uznawane za podstawę do zwrotu kosztów.

6. Temperatura na piątej stacji Góry Fuji jest zazwyczaj niższa o 10-15 stopni w porównaniu z Tokio. Sugerujemy zabranie ciepłych ubrań.

7. Wycieczki odbywające się w listopadzie, grudniu i marcu mogą odwiedzić Kitaguchi Hongu Fuji Sengen Shrine zamiast Fujisan Hongu Sengen Taisha ze względu na wczesny zachód słońca. Nie będzie to podstawą do zwrotów.

8. Na lunch zostanie podany lunch box (bento). Napoje nie są wliczone. Wersja wegetariańska posiłku dostępna na życzenie (prosimy o informację przy rezerwacji).

Comments are closed.