Fuji & Onsen – 2 dni

 • Wycieczka Fuji Onsen
 • Wycieczka Fuji Onsen
 • Wycieczka Fuji Onsen

Wycieczka Góra Fuji & Onsen - 2 dni

 1. Pierwszego dnia wycieczka zwiedzi popularne miejsca w okolicy Góry Fuji, między innymi piątą stację na Górze Fuji i kolejkę linową Komagatake Ropeway. Wycieczka obejmuje również rejs po jeziorze Ashi. Następnie Uczestnicy przejadą pociągiem shinkansen do Atami.
 2. Wszystkie pokoje w hotelu mają widok na ocean. W obiekcie znajdują się wewnętrzne i zewnętrzne gorące źródła, w których Goście mogą się zrelaksować. Kolacja oraz śniadanie są wliczone w cenę.
 3. Bilet na pociąg shinkansen z Atami do Tokio.

W autobusie dostępne WiFi!

Cena: od 1903 PLN

Wyjazd z: Tokio

Zwiedzane miejsce: Góra Fuji, Hakone, Atami

Czas trwania: około 2 dni

Minimalna liczba Uczestników: 1

Przewodnik: anglojęzyczny

Audioprzewodnik: dostępny

Zawiera: opiekę przewodnika w 1 dniu, lunch w 1 dniu, zakwaterowanie (kolacja, śniadanie, nocleg), opłaty wejściowe oraz przejazdy uwzględnione w planie

Dzień 1:

07:30 - 08:30 Odbiór z hoteli

Odbiór Uczestników z wybranych punktów zbiórki na terenie Tokio.

Góra Fuji - piąta stacja (30 min.)

Wjazd do piątej stacji Góry Fuji drogą Fuji Subaru Line. Piękny widok z wysokości 2300 metrów nad poziomem morza.

Uwaga: Jeśli droga Fuji Subaru Line do piątej stacji będzie zamknięta ze względu na wypadek lub warunki pogodowe, wycieczka wjedzie na najwyższy możliwy poziom. Trasa wycieczki nie ulegnie zmianie, jeśli uda się wjechać powyżej pierwszej stacji. Jeśli możliwy będzie wjazd tylko na pierwszą stację lub jeśli droga Fuji Subaru Line będzie zablokowana, wycieczka zwiedzi okolice jeziora Kawaguchi czy Fujisan World Heritage Center. Te miejsca również mogą zostać pominięte ze względu na warunki drogowe.

Lunch

* brak opcji wegetariańskiej

Rejs po jeziorze Ashi (15 min.)

Rejs po jeziorze Ashi, od Kojiro do Hakone-en. Jezioro powstało podczas potężnej erupcji wulkanu ponad 3000 lat temu i wraz z widokiem na Górze Fuji często jest widoczne na pocztówkach.

Kolejka linowa Komagatake Ropeway  (50 min.)

Wycieczka odwiedzi również chram Mototsumiya na szczycie góry Komagatake.

Uwagi: Rejs po jeziorze Ashi lub kolejka linowa Hakone Komagatake może być pominięta ze względu na warunki pogodowe, ruch drogowy lub inne utrudnienia losowe.

Hakone-en

Będzie możliwość zakupu pamiątek w sklepikach w okolicy Jeziora Ashi.

Zwiedzanie autokarem oraz z przewodnikiem kończy się w tym miejscu.

Przejazd do hotelu

Przejazd autobusem lub taksówką do stacji Odawara. (Metoda transportu może się różnić w zależności od liczby uczestników wycieczki).

Wyjazd ze stacji Odawara

Prosimy o przejazd pociągiem shinkansen Kodama do stacji Atami (bez rezerwacji) we własnym zakresie.

Przyjazd na stację Atami

Prosimy o przejście ze stacji Atami do hotelu we własnym zakresie.

Hotel New Akao

Hotel posiada dostęp do gorących źródeł oraz wszystkie pokoje z widokiem na Ocean Spokojny.

Informacje o hotelu:

Tel. 0557-82-5151

Adres: 1993-250 Atami, Atami-shi, Prefektura Shizuoka

Check-out: 11:00

Pokoje w stylu japońskim oraz zachodnim.

Kolacja jest dostępna w Main Dining Nishiki Restaurant od godziny 17 lub 18.

(Menu japońsko-zachodnie).

*brak wegetariańskich opcji posiłków

Dzień 2:

Hotel New Akao

Przewodnik nie będzie towarzyszył Uczestnikom drugiego dnia, mogą Państwo zaplanować czas według uznania. Prosimy o upewnienie się, że pierwszego dnia otrzymali Państwo bilet na shinkansen (bez rezerwacji miejsc) na przejazd z Atami do Tokio.

Od 7:15 do 9:30 (planowo) będzie dostępne śniadanie, bufet w stylu japońsko-zachodnim) w restauracji Main Dining Nishiki Restaurant.

Wyjazd ze stacji Atami

Prosimy o przejście z hotelu na stację Atami samodzielnie i przejazd pociągiem shinkansen Kodama (bez rezerwacji) do stacji Tokio. Pociąg zatrzyma się na stacji Shin-Yokohama oraz Shinagawa przed dotarciem do Tokio.

Przyjazd na stację Tokio

Wycieczka kończy się po dotarciu na stację. Prosimy o udanie się do kolejnego miejsca.

Uwagi:

 1. Audioprzewodniki w języku chińskim, włoskim, tajskim, francuskim oraz indonezyjskim są dostępne pierwszego dnia w autobusie. Dostępna jest ograniczona liczba audioprzewodników.
 2. Na piątej stacji Góry Fuji temperatura jest zazwyczaj o 10-15 stopni niższa niż w Tokio. Prosimy o zabranie ciepłych ubrań od w okresie od jesieni do wiosny.
 3. Wycieczka nie będzie odwołana, nie będzie możliwy również zwrot kosztów jeśli Góra Fuji nie będzie w pełni widoczna ze względu na pogodę.
 4. W przypadku rezerwacji dla dzieci ( w wieku 2-5 lat) wymagana jest dodatkowa opłata oprócz rezerwacyjnej (chyba, że rezerwacja została dokonana zgodnie z taryfą dziecięcą). W razie konieczności prosimy o uiszczenie dodatkowej opłaty na recepcji w hotelu (2160 jenów od dziecka).
 5. Wycieczka skierowana tylko dla turystów spoza Japonii.
 6. Jeśli Uczestnik posiada Japan Rail Pass, koszt biletu na pociągi shinkansen z Odawary do Atami pierwszego dnia oraz z Atami do Tokyo drugiego dnia nie będą zwrócone.
 7. Jeśli minimalna liczba Uczestników nie zostanie osiągnięta na 14 dni roboczych przed wyjazdem, wycieczka może zostać odwołana.
 8. Prosimy o informację w trakcie rezerwacji jeśli preferują Państwo, by wycieczka zakończyła się na stacji Shinagawa lub Shin-Yokohama drugiego dnia. (Jeśli nie otrzymamy takiej informacji, wycieczka skończy się na stacji Tokyo.) Podane przez Państwa miejsce nie może zostać zmienione w dniu wycieczki.
 9. Bilety na Shinkansen nie mogą być zmienione na żaden inny pociąg shinkansen niż ten na bilecie.
 10. Lunch może być bufetem w stylu japońsko-zachodnim.

Zasady odwoływania rezerwacji:

9 dni roboczych przed wycieczką: 40% ceny

4 dni robocze przed wycieczką: 50% ceny

2 dni robocze przed wycieczką lub niepojawienie się na miejscu: 100% ceny

Comments are closed.