Fuji & Onsen – 2 dni

  • Wycieczka Fuji Onsen
  • Wycieczka Fuji Onsen
  • Wycieczka Fuji Onsen

Wycieczka Góra Fuji & Onsen - 2 dni

1. Pierwszego dnia wycieczka zwiedzi popularne miejsca w okolicy Góry Fuji, między innymi piątą stację na Górze Fuji i kolejkę linową Komagatake Ropeway. Wycieczka obejmuje również rejs po jeziorze Ashi. Następnie Uczestnicy przejadą pociągiem shinkansen do Atami.

2. Wszystkie pokoje w hotelu mają widok na ocean i wanny z gorącymi źródłami na zewnątrz. Kolacja oraz śniadanie są wliczone w cenę.

3. Bilet na pociąg shinkansen z Odawary do Tokio.

W autobusie dostępne WiFi!

Cena: od 1643 PLN

Wyjazd z: Tokio

Zwiedzane miejsce: Góra Fuji, Hakone, Atami

Czas trwania: około 2 dni

Minimalna liczba Uczestników: 1

Przewodnik: anglojęzyczny

Audioprzewodnik: dostępny

Zawiera: opiekę przewodnika w 1 dniu, lunch w 1 dniu, zakwaterowanie (kolacja, śniadanie, nocleg), opłaty wejściowe oraz przejazdy uwzględnione w planie

Dzień 1:

07:30 - 08:30 Odbiór z hoteli

Odbiór Uczestników z wybranych hoteli i przejazd do terminala autobusowego Hamamatsucho.

09:00 - Terminal autobusowy Hamamatsucho (150 min.)

Wyjazd z terminala autobusowego Hamamatsucho autobusem do Góry Fuji.

Góra Fuji - piąta stacja (30 min.)

Wjazd do piątej stacji Góry Fuji drogą Fuji Subaru Line. Piękny widok z wysokości 2300 metrów nad poziomem morza.

Uwaga: Jeśli droga Fuji Subaru Line do piątej stacji będzie zamknięta ze względu na wypadek lub warunki pogodowe, wycieczka wjedzie na najwyższy możliwy poziom. Trasa wycieczki nie ulegnie zmianie, jeśli uda się wjechać powyżej pierwszej stacji. Jeśli możliwy będzie wjazd tylko na pierwszą stację, wycieczka zwiedzi okolice jeziora Kawaguchi. To miejsce również może zostać pominięte ze względu na warunki drogowe.

Lunch

Lunch w stylu japońskim.

Uwagi: jeśli życzą sobie Państwo wegetariańskie menu, prosimy o informacje w trakcje rezerwacji.

Rejs po jeziorze Ashi (15 min.)

Rejs po jeziorze Ashi, od Kojiro do Hakone-en. Jezioro powstało podczas potężnej erupcji wulkanu ponad 3000 lat temu i wraz z widokiem na Górze Fuji często jest widoczne na pocztówkach.

Uwagi: Rejs po jeziorze Ashi lub kolejka linowa Hakone Komagatake może być pominięta ze względu na warunki pogodowe, ruch drogowy lub inne utrudnienia losowe. Niedostępne atrakcje mogą zostać zastąpione następującymi: Akwarium Hakone-en, kolejka linowa Hakone Ropeway, dolina Owakudani, rejs po Hakone (statkiem pirackim), Muzeum Sztuki Narukawa, pozostałości Hakone Sekisho (dawniej punkt kontrolny), rejs po jeziorze Kawaguchi, kolejka linowa Lake Kawaguchi, Muzeum Sztuki Itchiku Kubota, chram Hakone.
Wycieczka nie zostanie odwołana ani nie będą uwzględnione zwroty kosztów przy wyżej opisanych zmianach.

Kolejka linowa Komagatake Ropeway  (50 min.)

Wycieczka odwiedzi również chram Mototsumiya na szczycie góryKomagatake.

Wyjazd z Hakone

Przejazd z Hakone do stacji Odawara autobusem.

17:00 - 19:00 Wyjazd ze stacji Odawara (10 min.)

Przewodnik będzie towarzyszył Uczestnikom do stacji Odawara.
Prosimy o przejazd pociągiem shinkansen Kodama do stacji Atami (bez rezerwacji) we własnym zakresie.

Przyjazd na stację Atami

Prosimy o przejście ze stacji Atami do hotelu we własnym zakresie.

17:30 - 19:30 Hotel New Akao (pokój w stylu japońskim)

Hotel posiada dostęp do gorących źródeł oraz wszystkie pokoje z widokiem na Ocean Spokojny.
Informacje o hotelu:
Tel. 0557-82-5151
Address: 1993-250 Atami, Atami-shi, Prefektura Shizuoka
Check-out: 11:00

Kolacja jest dostępna w Main Dining Nishiki Restaurant od 18:30 do 21:00 (planowo). Prosimy o pójście do restauracji przed 20:00. Posiłek w stylu japońskim.

Uwagi: Prosimy o informacje w trakcie rezerwacji jeśli preferują Państwo posiłek wegetariański.

Dzień 2:

Hotel New Akao

Przewodnik nie będzie towarzyszył Uczestnikom drugiego dnia, mogą Państwo zaplanować czas według uznania. Prosimy o upewnienie się, że pierwszego dnia otrzymali Państwo bilet na shinkansen (bez rezerwacji miejsc) na przejazd z Atami do Tokio.

Od 7:15 do 9:30 (planowo) będzie dostępne śniadanie, bufet w stylu japońsko-zachodnim) w restauracji Main Dining Nishiki Restaurant.

Wyjazd ze stacji Atami

Prosimy o przejście z hotelu na stację Atami samodzielnie i przejazd pociągiem shinkansen Kodama (bez rezerwacji) do stacji Tokio. Pociąg zatrzyma się na stacji Shin-Yokohama oraz Shinagawa przed dotarciem do Tokio.

Przyjazd na stację Tokio

Wycieczka kończy się po dotarciu na stację. Prosimy o udanie się do kolejnego miejsca.

1. Audioprzewodniki w języku chińskim oraz hiszpańskim są dostępne pierwszego dnia w autobusie. Dostępna jest ograniczona liczba audioprzewodników. Zwroty kosztów nie są przewidywane gdyby audioprzewodnik nie działał ze względu na problemy z działaniem urządzenia.

2. Kolejka linowa Hakone Komagatake może zostać pominięta w weekendy i w szczycie sezonu letniego oraz jesiennego ze względu na duży ruch. Wycieczka nie zostanie odwołana w takim wypadku, nie są przewidziane również zwroty kosztów. Przyjazd do hotelu może się opóźnić.

3. Jeśli droga Fuji Subaru Line do piątej stacji będzie zamknięta, wycieczka wjedzie na najwyższy możliwy punkt.

4. Na piątej stacji Góry Fuji temperatura jest zazwyczaj o 10-15 stopni niższa niż w Tokio. Prosimy o zabranie ciepłych ubrań od w okresie od jesieni do wiosny.

6. Wycieczka nie będzie odwołana, nie będzie możliwy również zwrot kosztów jeśli Góra Fuji nie będzie w pełni widoczna ze względu na pogodę.

7. Rejs po jeziorze Ashi lub kolejka linowa Hakone Komagatake mogą być pominięte ze względu na warunki drogowe, pogodowe lub inne zdarzenai losowe.
Niedostępne atrakcje mogą zostać zastąpione następującymi: Akwarium Hakone-en, kolejka linowa Hakone Ropeway, dolina Owakudani, rejs po Hakone (statkiem pirackim), Muzeum Sztuki Narukawa, pozostałości Hakone Sekisho (dawniej punkt kontrolny), rejs po jeziorze Kawaguchi, kolejka linowa Lake Kawaguchi, Muzeum Sztuki Itchiku Kubota, chram Hakone. Wycieczka nie będzie odwołana w wypadku zmiany na wymienione powyżej atrakcji, nie są przewidziane również zwroty kosztów.

8. W przypadku rezerwacji dla dzieci ( w wieku 2-5 lat) wymagana jest dodatkowa opłata oprócz rezerwacyjnej (chyba, że rezerwacja została dokonana zgodnie z taryfą dziecięcą). W razie konieczności prosimy o uiszczenie dodatkowej opłaty na recepcji w hotelu (2160 jenów od dziecka).

9. To wycieczka kierowana tylko dla turystów spoza Japonii. Obywatele Japonii nie mogą korzystać z oferty, chyba, że podróżują wraz z zagranicznymi turystami.

10. Jeśli Uczestnik posiada Japan Rail Pass, koszt biletu na pociągi shinkansen z Odawary do Atami pierwszego dnia oraz z Atami do Tokyo drugiego dnia nie będą zwrócone.

11. Jeśli minimalna liczba Uczesnitków nie zostanie osiągnięta na 20 dni przed wyjazdem, wycieczka może zostać odwołana.

12. Prosimy o informacje w trakcie rezerwacji jeśli życzą sobie Państwo posiłek wegetariański na lunch i kolację pierwszego dnia oraz na śniadanie dnia drugiego.

13. Prosimy o informację w trakcie rezerwacji jeśli preferują Państwo, by wycieczka zakończyła się na stacji Shinagawa lub Shin-Yokohama drugiego dnia. (Jeśli nie otrzymamy takiej informacji, wycieczka skończy się na stacji Tokyo.)

14. Informacje dotyczące hotelu:

Hotel New Akao
Tel. 0557-82-5151
Adres: 1993-250 Atami, Atami-shi, Prefektura Shizuoka
Check-out: 11:00

15. Jeśli droga Fuji Subaru Line do piątej stacji będzie zamknięta ze względu na wypadek lub warunki pogodowe, wycieczka wjedzie na najwyższy możliwy poziom. Trasa wycieczki nie ulegnie zmianie, jeśli uda się wjechać powyżej pierwszej stacji. Jeśli możliwy będzie wjazd tylko na pierwszą stację, wycieczka zwiedzi okolice jeziora Kawaguchi. To miejsce również może zostać pominięte ze względu na warunki drogowe.

16. Bilety na Shinkansen nie mogą być zmienione na żaden inny pociąg shinkansen niż ten na bilecie.

17. Lunch może być bufetem w stylu japońsko-zachodnim.

Zasady odwoływania rezerwacji:

9 dni roboczych przed wycieczką: 40% ceny

4 dni robocze przed wycieczką: 50% ceny

2 dni robocze przed wycieczką lub niepojawienie się na miejscu: 100% ceny

Comments are closed.