Zaplanuj wyjazd do Japonii z pakietem Lot+Hotel w Japonii

Zaplanuj wyjazd z pakietem Lot+Hotel w Japonii

Czym są pakiety Lot+Hotel w Japonii?

Pakiety Lot+Hotel w Japonii (nazywane też HAnavi) to oferta obejmująca przeloty i noclegi na terenie Japonii. Od teraz dostępne są także w  warszawskiej filii H.I.S. Poland.

hisgo_white

Pakiety można rezerwować w naszym systemie rezerwacji online Hisgo. Dzielą go wszystkie filie H.I.S. na całym świecie. Większość strony została przetłumaczona na język polski, jednak ze względu na bogatą ofertę oraz jej międzynarodowy charakter szczegółowe opisy są w języku angielskim.

Dlaczego pakiety Lot+Hotel w Japonii ułatwiają planowanie wycieczki?

Przemieszczając się samolotem oszczędzamy czas i otwieramy się na nowe możliwości. Podczas 1-3 tygodniowych wyjazdów plan wycieczki może być napięty, szczególnie jeśli chcemy zobaczyć naprawdę dużo. Decydując się na przelot dotrzemy na miejsce szybciej i wygodniej, a energię zużyjemy już na zwiedzanie.

Pakiet jest dynamiczny to znaczy, że można go dostosować idealnie do swoich potrzeb. Wybierz lot i dowolną liczbę noclegów. Przykładowo, możliwe jest zorganizowanie 3-dniowego pobytu z 1 noclegiem w pakiecie.

Dostosuj plan wycieczki do sezonowych atrakcji - wyjeżdżasz w drugiej połowie kwietnia i martwisz się, że nie zobaczysz już kwiatów wiśni? Dzięki biletom lotniczym z Tokio na Hokkaido masz szansę na zobaczenie kwitnących drzew, kiedy sezon w Tokio już się skończy.

Polecane kierunki

⑩沖縄 琉装_pcOkinawa

To idealne miejsce żeby zrelaksować się w tropikalnym raju. Po intensywnym zwiedzaniu głównej wyspy Honsiu, odpoczynek na pięknej plaży to najlepsze rozwiązanie.

Dowiedz się więcej o Okinawie tutaj.

⑨北海道 函館夜景_pc (1)

Hokkaido

Bogactwo natury: parki narodowe, góry, lasy, gorące źródła… Pyszne jedzenie i duże miasta. Na Hokkaido znajdzie się wszystko to, co potrzebne do niezapomnianej wyprawy.

Dowiedz się więcej o Hokkaido tutaj.

Jak dokonać rezerwacji?

Rezerwować można poprzez stronę internetową Hisgo lub bezpośrednio w naszym biurze. Oczywiście, jak zwykle chętnie pomożemy również telefonicznie i mailowo 🙂

 1. Wybierz daty, miejsce i ilość osób.
  rezerwacja1
 2. Wybierz lot.
  rezerwacja2
 3. Wybierz hotel (można wybrać sortowanie: od najtańszych, najdroższych lub z najwyższą oceną).
  rezerwacja3
 4. Sprawdź plan wycieczki, czy wszystko się zgadza? W tym momencie możesz jeszcze zmienić rezerwację. Przy wyborze kilku noclegów można wybrać 2 inne hotele w różnych miejscach.
 5. Przeczytaj uważnie wszystkie zasady dotyczące rezerwacji. W razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo:
  Telefon: +48 22 827 0118
  E-mail: info-waw@his-world.com
 6. Zakończ proces rezerwacji podając dane.
 7. Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz maila z informacjami dotyczącymi finalizacji transakcji oraz płatności. Pamiętaj, żeby opłacić zamówienie w terminie, w przeciwnym razie rezerwacja może zostać anulowana.
 8. O zaksięgowaniu płatności zostaniesz poinformowany mailowo, prześlemy również fakturę.
Jeżeli Tokio i Kioto to dla Was za mało, napiszcie do nas. Pomożemy w organizacji wymarzonego wyjazdu.

Comments are closed.