O firmie H.I.S. POLAND Sp. z o.o.

H.I.S. POLAND

Jesteśmy japońskim biurem podróży posiadającym filie na całym świecie. Naszą specjalnością są wycieczki do Japonii, jednak obsługujemy wszystkie kierunki. Zajmujemy się organizacją wycieczek, rezerwacją biletów lotniczych i hotelów oraz sprzedażą biletów Japan Rail Pass.

H.I.S. rozpoczął działalność w 1980 roku, w małym biurze w Shinjuku w Tokio. W 26 roku działalności nasza firma stała się numerem jeden w Japonii, jeśli chodzi o sprzedaż wycieczek zagranicznych. Po 35 latach od założenia firmy posiadamy ponad 500 biur sprzedaży i zatrudniamy 13 000 pracowników na całym świecie.
Posiadamy parki rozrywki, hotele oraz czarterowe linie lotnicze, oferujemy różne środki transportu. Zyski naszej firmy rosną z roku na rok i ciągle się rozwijamy, inwestujemy w systemy rezerwacji online oraz aplikacje na telefony komórkowe.

 

6 powodów dla których warto wybrać H.I.S.

Posiadamy aż 306 filii w samej Japonii, dzięki czemu będziemy do Państwa dyspozycji również w trakcie wyjazdu.

W naszej polskiej filii czekają na państwa wykwalifikowani specjaliści. Każdy z naszych pracowników podróżował po Japonii i dzięki nabytemu doświadczeniu pomoże Państwu w wyborze wycieczki idealnie dostosowanej do potrzeb.

Nasze filie znajdują się w 275 miastach, w 62 krajach na całym świecie! Natomiast w samej Japonii mamy aż 306 filii, poza Japonią natomiast 200 (w 130 miastach).

Pomożemy w rezerwacji biletów lotniczych, hoteli, wycieczek z przewodnikiem. Na życzenie przygotujemy również pakiet usług w pełni dostosowany do potrzeb klienta.

Przygoda z podróżami Naszych Klientów zaczyna się już od momentu przekroczenia progu naszego biura, a poziom obsługi jest zgodny z japońskimi standardami. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z wyjazdami do Japonii, przygotowaliśmy również dla Państwa bezpłatne materiały o Japonii.

Nasza firma szczyci się 35-letnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu zapewniamy bezpieczne podróże.